وبلاگ پرشه

با سلام و عرض پوزش به دلیل تأخیر در عرضه محصولات جدید مانتو نغمه ، مانتو نگار و مانتو اقاقیا خدمت شما عزیزان معرفی می گردد . امیدواریم باب سلیقه ی شما عزیزان باشد .
با تبریک به مناسبت عید فطر تنها مراکز فروش محصولات پرشه ، در قسمت فروشگاه هامعرفی شده اند با توجه به سوء استفاده بعضی همکاران محترم ما از برند پرشه لازم دانستیم برای هزارمین بار خدمت شما دوستان متذکر شویم پرشه ، هیچ مسئولیتی در قبال محصولات تقلبی بر عهده نمیگیرد .
با سلام حضور دوستداران پرشه نمایندگی پرشه در استان سیستان بلوچستان شهر زاهدان از تاریخ ٢٠ خرداد آغاز به کار میکند . امیدوارم همچون گذشته ما رو از نقطه نظراتتون ، بی بهره نزارید .
با سلام و تبریک سال نو تا پایان فروردین ، چند مدل جدید مانتو ، خدمت شما عزیزان ارائه می گردد . مجموعه پرشه رو با نظرات خود ، در ادامه حرکت رو به رشدش مانند گذشته ، تنها نزارید .
با سلام حضور شما عزیزان با شروع فصل پائیز و خنک شدن هوا ، محصول پائیزی پرشه ، مانتو باران ، حضور شما تقدیم میگردد .
قابل توجه خریداران محترم رنگ چاپ طرح ها ، توسط شرکت انجام می پذیرد رنگ چاپ طرح بر روی عکس ها ، ملاک انتخاب شما نباید باشد در صورت چاپ طرح بارنگ مورد نظر ، در توضیحات سفارش حتماَ قید شود
با سلام خدمت دوستداران پرشه اواخر مرداد ماه ، مدل های جدید مانتو و طرح های جدید ، در اختیار شما قرار خواهد گرفت .
با سلام و آرزوی سلامتی برای شما عزیزان از امروز بانک ملت هم در کمک به شما عزیزان ، به منظور خرید اینترنتی ، وارد عمل شد . شما در هنگام پرداخت مبلغ سفارشاتون ، علاوه بر بانک سامان ، از بانک ملت هم میتوانید استفاده کنید . امید که دیگر در هنگام پرداخت مبلغ سفارش ، دچار مشکل نشوید .
با سلام و عرض ادب خدمت همراهان همیشگی پرشه بعد از افتتاح نمایندگی های پرشه در شهرهای ایران ، این بار اولین نمایندگی فروشگاه مجازی پرشه افتتاح شد . در این فروشگاه ، علاوه بر محصولات پرشه ، محصولات مورد نیاز دیگر شما نیز در اختیار شما قرار گرفته است . فروشگاه دیجیتال ایرانیان ، به آدرس Kalavand.com و...
با سلام و عرض تبریک مجدد سال نو نمایندگی پرشه در شهرستان مشهد آغاز به کار نمود شما عزیزان از تاریخ اول اردیبهشت میتوانید محصولات پرشه را در فروشگاه پرشه تهیه نمائید .